Založit si blog…a budeme přispívat?

O (ještě nedávno neexistujícím) blogu jsme toho mezi sebou namluvili mnoho. Všechny své přátelé a známé jsme na něj s nadšením poctivě již od jara odkazovali. Ovšem dostat se k oné klíčové akci, k založení, nám trvalo trochu déle… Nicméně když už nás o odkaz na budoucí příspěvky prosili i lidi, které téměř neznáme, a termín odletu se neúprosně blížil, chopili jsme se zodpovědnosti a web založili. Tímto bychom rádi poděkovali Štěpovi, který nás provedl taji internetového světa a odhalil nám možnosti, o kterých jsme doposud netušili. Bez něj bychom pravděpodobně zůstali pouze u onoho plánování… Jediná věci, které nyní osobně lituji, je, že jsem si takový blog nezaložila již dříve…

Naším cílem je zaznamenávat zážitky, které nás na cestě potkají, a vyjádřit tak osobní zkušenost s životem na druhém konci planety. Neaspirujeme na vytvoření průvodce či rad, jak se připravit na cestu, přežít první dny, apod. Takových textů vzniklo již mnoho. Tento blog je určen především našim rodinám a přátelům. Na druhou stranu, kdo ví, jakým směrem se bude skutečně ubírat…:)

Další otázkou je, zda udržíme naši morálku na takové úrovni, abychom skutečně (pravidelně) přispívali. Prokrastinace je totiž věc záludná, a ačkoliv jsem měla pocit, že s dokončením studia skončí i vztah s ní, zjistila jsem, že chorobné odkládání povinností není pouze otázkou plnění studijních povinností, ale každodenního života. V minulých letech jsem však (někdy s vypětím všech sil) své cesty na papír zaznamenávala vcelku poctivě, doufejme, že toto literární odhodlání vydrží i nyní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *